نمایندگی تعمیرات انواع لپ تاپ دل در کرج یازده/مرداد

نمایندگی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ های دل درکرج

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ یکی از تخصصی ترین و ویژه ترین نقاط کارآمد در این مرکز است که بابت عرضه ی توسعه یافته ترین سرویس های مربوط به اصلاح،ارتقا و تعمیرات لپ تاپ بوجود آمده.مالکان مارکهای مختلف لپ تاپ میتوانند با رجوع به شعبه دل و حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در کرج تخصصی ترین فعالیت های مربوط به سرویس و ارتقا این سیستم را دریافت کنند.
ریاست مرکز تعمیرات لپ تاپ، گروهی از برگزیده ترین مهندسان دو بخش سخت افزار و نرم افزار را پس از آزمایشات و امتحان های فنی و نظری به همکاری دعوت مینمایند و بهترین لوازم این بخش را به آنها عرضه میکنند تا فعالیت های مربوط به تعمیرات لپ تاپ به بهترین نحو در این مرکز در اختیار مشتریان قرار بگیرد.
 
تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل در کرج
مشکلاتی که در لپ تاپ ها پیش می آید،صرفا سخت افزاری نیست و گاهی این مشکلات به بخش نرم افزاری مربوط است بطور مثال،امکان دارد بخش گرافیکی(جی پی یو) بدرستی کار نکند،مثلا زمانیکه فیلم پخش میشود،ایراداتی در تصویر پیش آید و یا مشکلاتی در بقیه قطعات سیستم؛ مثل صدا،در گاه های یو اس بی،لوکال اریا نت ورک(ال ای ان)، وای  فای و... بوجود بیاید.
ظهور هچین ایراداتی، همانطور که گفتیم،گاهی بخاطر داشتن ایرادات نرم افزاری در سیستم پیش می آید، برای مثال امکان دارد درایور های مرتبط به خوبی نصب نشده باشند یا اینکه درایوری جهت کهنه بودن به بروزرسانی احتیاج داشته باشد.
بعضی از سرویس های نرم افزاری تخصصی و ویژه که با اقسام لپ تاپ مرتبط هستند و درخواست کنندگان میتوانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ از آنها برخوردار شوند،شامل موارد زیر میشود:
1.نصب و ارتقا اقسام سیستم عامل ها روی لپ تاپ
2.ارتقا و بروزرسانی در شعبه تعمیرات لپ تاپ
3.نصب و عرضه ی کل درایورهای لپ تاپ
4.نصب و فروش اقسام آنتی ویروس ها و دیوار آتش اصل با آمادگی بروز رسانی از اینترنت
5.نصب اقسام نرم افزارهای جانبی(تخصصی و غیرتخصصی)
6.بکاپ گیری از اطلاعات سیستم و ذخیره آن
7.نصب حافظه های مختلف( حافظه داخلی و حافظه خارجی)
 
 تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ دل در کرج
مشتریان تمامی مارکهای لپ تاپ دل میتوانند زمانیکه به هرگونه سرویس سخت افزاری نیاز دارند،لپ تاپ خودشان را به مرکز تعمیرات لپ تاپ دل تحویل بدهند. این مرکز از برگزیده ترین متخصصان تعمیر لپ تاپ تشکیل شده تا تخصصی ترین سرویس های سخت افزاری موردنیاز را به مشتریان عرضه کنند.سرویس هایی که در نمایندگی دل در کرج عرضه میشوند مختص به بخش خاصی از این سیستم نیست و مشمول تمام سرویس های سخت افزاری مربوط به بخش های لپ تاپ های دل میشوند.
بعضی از فعالیت هایی که میشود از قسمت تعمیرات سخت افزاری دریافت نمود،شامل این موارد میشوند:
1.تعمیر شارژر لپ تاپ تعمیر
2. معاوضه باطری لپ تاپ
3.تعمیر صفحه کلید یا کیبورد لپ تاپ
4.تعمیر لوکال اریا نت ورک(ال ای ان) و ال سی دی لپ تاپ
5.تعمیر مادر برد لپ تاپ
6.نصب و ارتقا اقسام سیستم عامل ها روی لپ تاپ
6.ارتقا و بروزرسانی لپ تاپ در شعبه تعمیرات لپ تاپ دل در کرج
7.نصب و عرضه ی کلیه ی درایور های لپ تاپ
8.نصب و فروش اقسام ضدویروس ها و دیوار آتش اصل با آمادگی بروزرسانی از اینترنت
9.نصب اقسام نرم افزار های جانبی(تخصصی و غیرتخصصی)
10.بکاپ گیری از اطلاعات سیستم و ذخیره آن
11.نصب حافظه های مختلف(حافظه داخلی و حافظه خارجی)
 خصوصیات شعبه تعمیرات لپ تاپ در کرج
شعبه تعمیرات لپ تاپ از دو ویژگی مشهود و مشخص برخوردار است که باعث شاخص شدن و پیشرفت این مرکز نسبت به سایر مراکز هم ردیف خود شده است. اولین ویژگی این مرکز این است که از بهترین لوازم دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده که هر شش ماه یکبار همراه با فناوری های این حوزه آپدیت میشوند. آپدیت شدن لوازم این گروه باعث میشود تا مهندسان تعمیر بتوانند سودمندترین روش های تعمیرات لپ تاپ را روی این سیستم ها پیاده کنند. از دیگر خصوصیات این گروه همکاری با گروهی از آگاه ترین و کارکشته ترین کارشناسان و شرکت کردن در اجتماع های جهانی است که میتوانند به کمک این دو کلیه مشکلاتی که در این سیستم پیش می آید را به بهترین نحو رفع کنند.
 
تعمیرات لپ تاپ دل در کرج
امکان دارد تعمیرات لپ تاپ دل مربوط به بخش سخت افزاری و نرم افزاری این سیستم باشد که شناسایی این کار به بازبینی دقیق لپ تاپ و روال عیب یابی درستی نیاز دارد. درگروه تعمیرات لپ تاپ دل بعد از انجام امور مربوط به عیب یابی درست و اصولی سیستم، کارهایی که طی تعمیر لپ تاپ دل احتیاج است، شناخته میشود و روی سیستم پیاده مشود.
اعمال کردن اصولی گام به گام مراحل تعمیر در این مرکز، باعث شده تا اکثر مشکلاتی که در این سیستم ها بوجود می آید، به خوبی رفع شده و روی سیستم پیاده شوند. خوب است بدانید که مرکز تعمیرات لپ تاپ دل یکی از تخصصی ترین مراکز پیشتاز در بخش تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ دل است که سرویس های اعمال شده در آن با استفاده از لوازمی مترقی و نوین همانند بی جی ای، ماشین ارسا550،کلین روم(اتاق پاک) ،پی سی3000،کارخانه تولید قطعات الکترونیک و سایر لوازم تعمیراتی و وسایل کار لحیم کاری متد دنیا به شکل تخصصی و صد در صد ضمانت شده صورت میگیرد.
 
تعمیرات قطعات لپ تاپ دل
تعمیر نمایشگر لپ تاپ دل، تعمیر نمایشگر نوت بوک دل، تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ دل، تعمیر کارت گرافیک نوت بوک دل،تعمیر صفخه کلید لپ تاپ دل، تعمیر صفحه کلید نوت بوک دل، تعمیر صفحه لمسی لپ تاپ دل، تعمیر صفحه لمسی نوت بوک دل، ارتقا لپ تاپ دل، ارتقا نوت بوک دل، تعمیر درایور لپ تاپ دل، تعمیر درایور نوت بوک دل، تمیر دیسک درایو سخت لپ تاپ دل، تعمیر دیسک درایو نوت بوک دل، تعمیر بلندگو لپ تاپ دل، تعمیر بلندگو نوت بوک دل، تعمیر لولای شکسته لپ تاپ دل، تعمیر لولای شکسته نوت بوک دل
 
خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ
نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل بخاطر اعتماد از لول مهارت و توانایی کارشناسان خود تمامی خدمات و فعالیتهای سرویس های عرضه شده در گروه خود را ضمانت کرده است و محدوده زمانی ضمانت خدمات در این مرکز به نوع تعمیرات بستگی دارد و متفاوت است و مشمول محدوده های زمانی متعددی میشود.
بعضی از این فعالیتهای شعبه تعمیرات لپ تاپ شامل موارد زیر میشود:
1.تعمیر لپ تاپ بدلیل ایراداتی همانند کم نوری صفحه،پرش ال سی دی لپ تاپ دل،شکستگی ال سی دی لپ تاپ دل، خطوط عمودی و افقی روی صفحه نمایش،تعمیر لپ تاپ بدلیل خرابی بی تی،مودم،وای فای و...
2.تعمیر لپ تاپ دل بابت ظهور مشکلاتی در تراشه ها که شامل قلع مردگی میشود وباید  ریبال چیپ موردنظر را انجام دهیم . و یا ظهور مشکلاتی در تغذیه تراشه موردنظر که باید مدار باک را شناسایی و درصورت معیوب بودن تعویض کنیم.
3.تعمیر نوت بوک دل بدلیل زیاد شدن دمای تراشه در مادر برد لپ تاپ و...
4.تعمیر لپ تاپ دل بدلیل ایراداتی همانند خرابی سیلندر،برد.
5.تعمیر لپ تاپ و یا نوت بوک بدلیل رفع ایرادات باتری
 
موارد تعمیر لپ تاپ دل
1.تعمیر لپ تاپ دل در زمان هایی که دستگاه روشن نمیشود که به اصطلاح به آن نوپاور هم میگویند.
2.تعمیر لپ تاپ دل در زمان هایی که روشن میشود ولی بوت نمیشود که به اصطلاح به آن پاور بات نو بوت هم میگویند.
3.تعمیر لپ تاپ دل بدلیل لود نشدن تصویر از پورتهای مختلف و لوکال اریا نت ورک(ال ای ان) و ال سی دی لپ تاپ که اکثرا مربوط به گرافیک لپ تاپ است.
4.تعمیر لپ تاپ بدلیل مشکلاتی همانند نداشتن خروجی صدا 
5.تعمیر لپ تاپ دل بدلیل ایراداتی مشمول تغذیه نادرست و خرابی مادار باک ها
6.تعمیر لپ تاپ دل بدلیل ریختن مایعات روی لپ تاپ یا افتادن لپ تاپ درون مایعات 
7.تعمیر لپ تاپ دل بدلیل مشکلاتی همانند خرابی تراشه(چیپ) رگیولاتور پاور 
8.تعمیر نوت بوک دل و یا لپ تاپ بدلیل دمای بالای لپ تاپ که موجب هنگی آن میشود
 
شعبه دل و واحدهای تعمیرات دل
شعبه دل درجهت رسیدن به اهداف خود، حین توجه کردن به حفظ حقوق مشتریان و ملاحظه ی مبادی مشتری مدارانه به مجهز کردن عرصه ی سازمان و احضار خبره ترین همکاران بخش اصلاح و تعمیر میپردازد و از این راه موفق میشود به والاترین لول کیفی خدمات در سطح فروش و تعمیر محصولات دل برسد.شعبه دل، عرضه کننده کلیه خدمات و فعالیت های مربوط به فروش و تعمیر سیستم های تولید شده در شرکت دل که شامل رایانه،لپ تاپ،تبلت،مادربرد،سرور،پرینتر و... میشود.
شما مشتریان محترم میتوانید با حضور در واحدهای تخصصی تعمیرات دل از خدمات و فعالیت های تخصصی مربوط به آن استفاده کنید.بقیه واحدهای تعمیرات دل در بخش زیر معرف حضور شما میگردد.
 

نظرات

رایان پاسخ

به درخواست مشتری بله

7/11/1399

سلام وخسته نباشید یعنی اگه طرف لپ تاپ سونی داشته باشه برای تعمیر بیاره نمایندگی دل ،تعمیر میکنید؟

نظر خود را اضافه کنید